П`ятниця, 29.03.2024, 00:49
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"








[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Paradise  
Форум » Книги Сутінкової Саги » Сонце опівночі » Головне про книгу (короткий опис...)
Головне про книгу
AliceДата: Субота, 01.01.2011, 18:28 | Повідомлення # 1
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
Сонце опівночі - свого часу очікуваний супутній роман до книги "Сутінки" автора Стефані Маєр. Він повинен був стати переказом подій, описаних в романі "Сутінки", але оповідання б велося від імені Едварда Каллена, в протилежність Беллі Свон, на відміну від першої книги. Стефані Маєр також заявила, що "Сутінки" - єдина можлива книга з серії, яку вона планує переписати від імені Едварда. Щоб краще передати характер Едварда, Маєр дозволила Кетрін Хардвік, режисерові адаптації фільму "Сутінки", і Роберту Паттінсону, акторові, що грає Едварда, прочитати деякі закінчені розділи роману, коли вони знімали кіно.

28 серпня 2008 року, Маєр зупинила написання "Сонця опівночі". Це було зроблено у відповідь на незаконний витік дванадцяти розділів незавершеного рукопису в Інтернет. Вона заявила: "Якби я спробувала написати "Сонце опівночі" тепер, в моєму поточному настрої, то Джеймс ймовірно переміг би, і усі Каллени померли, і усе це не дуже відповідало б оригінальній історії. У будь-якому випадку, мені занадто сумно від того, що сталося, щоб тепер продовжувати роботу над "Сонцем опівночі", і таким чином вона буде припинена на невизначений термін". Потім вона відкрила вільний доступ на своєму вебсайті чернетку з дванадцятьма розділами, щоб бути справедливою зі своїми читачами, таким чином знайшовши компроміс, оскільки роман поставився під загрозу перед його наміченою датою видання. Маєр також заявила, що вона не вважає, ніби рукопис був вкрадений зі злими намірами, і не збирається здавати імена тих, хто це зробив.

На інтерв'ю в листопаді 2008 року Стефані Маєр сказала:

"Це дійсно складно, тому що усе тепер біля керма, де вони можуть зробити свої судження. Я не почуваю себе самотньою, поки відбуваються усі ці події з рукописом, увесь цей галас. І я не можу писати, поки не відчую, що мене залишили в спокої.

Вона сказала, що її мета полягала в тому, щоб пройшли приблизно два роки без згадок про "Сонце опівночі", і вона думала, що почне займатися романом знову, як тільки стане упевненою, що "усі забули про це".

Проте, Стефані Маєр прийшла до рішення, що все ж збирається опублікувати свій роман. Маєр говорить, що після видання "Світанку", вона вирішила, що збирається зосередитися на тому, щоб написати "Сонце опівночі". В даний момент вона на півдорозі до написання роману.

 
Форум » Книги Сутінкової Саги » Сонце опівночі » Головне про книгу (короткий опис...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Підтримай сайт
натисни наПОСИЛАННЯ.
Нове на форумі:
  • Смішна тема ))) Ділимось гумором ))) (0)
  • Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти! (0)
  • Конкурс! Ваша УЯВА Й почуття гумору (0)
  • Цікаві факти (2)
  • Господиня - ще одна книга Стефані (8)
  • Секретне число (103)
  • Only Edward (9)
  • Трохи музики...:)
    Наш баннер
    Міні-чат
    300
    Наше опитування
    Ви граєте на нашій рольовій?
    Всього відповідей: 12
    Прем'єра в Україні
    Боротьба
    Хмарка тегів
    Ми в рейтингах
    ТОП -
    Пошук
    Мова сайту
    Статистика