П`ятниця, 29.03.2024, 17:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"








[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Серіали » "Пліткарка" (Gossip girl)
"Пліткарка"
AliceДата: Субота, 12.03.2011, 23:17 | Повідомлення # 1
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
Пліткарка (англ. Gossip girl) — американська телевізійна молодіжна драма, на основі популярної одноіменної серії романів письменниці Сесилі фон Цигезар (Cecily von Ziegesar). Серіал знятий в стилі молодіжної мелодрами.

Серіал розповідає про долю молодих людей із заможних сімей. Сюжет розвивається навколо життя підлітків, що живуть в елітному районі Нью-Йорка та відвідують привілегіровану школу. Серіал знімають в популярних районах міста: Квінз, Манхеттен, Бруклін. Окрім навчання головні герої дружать, сваряться, приймають наркотики, ревнують, страждають, люблять, зраджують, все що властиво героям підліткових драм. Про все глядачі дізнаються з популярного блогу таємничої «Пліткарки». Голос оповідача (вона і є пліткаркою) належить актрисі Крістен Белл, але сама актриса ніколи не з'являється у кадрі. Є деяка інтрига, яка триває вже два сезони. Герої не знають, хто веде таємничий блог. Серіал розповідає про долю дітей заможних та впливових людей, у яких вже є все, вони лише то і роблять, що пробують те, що ще не спробували. Основними дійовими особами є Сирена ван дер Вудсен (Блейк Лайвлі) та її найкраща подруга Блер Уолдорф (Лейтон Містер); також «разом-не-разом» хлопець Блер Нейт Арчібальд (Чейс Кроуфорд); кращий друг Нейта Чак Басс (Ед Уествік); Ден Хамфрі (Пенн Беджлі) — бойфренд Серени напротязі майже всього першого сезону; його сестра Дженні Хамфрі (Тейлор Момсен), яка грає не останню роль в житті головних героїв не зважаючи на те, що їй не завжди вдається примкнути до тусовки верхнього Іст-Сайду; найкраща подруг Дена Ванесса.


Спочатку проект «Пліткарка» передбачалося втілити в форматі художнього фільму за участю актриси Ліндсей Лохан (Lindsay Lohan) в ролі Блер. Але сценарій, який було відправлено Емі Шерман-Палладіно, творцеві «Дівчаток Гілмор», був відхилений та надовго відправлений на полицю. Пізніше про цю ідею згадали знову, але проект також відмінили. Третій раз про серію книг Сесилі фон Зигесар згадали, коли відомий Джош Шварц погодився продюсувати шоу. Александра Патсавас відповідальна за підбір музики до серіалу. Серед її минулих робіт такі теледрами як: "Надприроднє"(Supernatural), «О. С.», « Анатомія пристрасті» — комерційно над-успішні саундтреки. На противагу її звичайної схильності до незалежної альтернативної музики, Александра Патсавас має намір використати в «Пліткарці» відомі популярні мелодії та пісні.

Персонажі

Ден Хамфрі — простий хлопець з Брукліна, який опинився в приватній школі, де панують свої закони. Трохи довірливий, молодий письменник Ден нарешті зміг заговорити зі своєю давньою коханою дівчиною Сиреною ван дер Вудсен, між ними зав'язуються стосунки, яким не судилося протриматися довго. Ден живе в пошарпаній квартирі разом з батьком Руфусом Хампфрі та сестрою Дженні.

Дженні Хамфрі — чотирнадцятилітня дівчина, яка знає, чого хоче від життя. Вона жадає успіху та популярності, але її не можна назвати малодушною чи егоїстичною. Маленька Дженні плекає надії про те, що колись вона прокинеться знаменитою дизайнеркою. А поки вона продовжує боротьбу за популярність у школі.

Блер Бі Уелдорф — королева в своїй школі, яка розписала своє життя, і поки що все іде за планом — її життя ідеальне. Вона зустрічається з Нейтом, планує вийти за нього заміж, вона націлена поступити до Йєлю, до коледжу своєї мрії. Але коли стає відомим, що Нейт не той, хто їй потрібен, а Чак Басс не такий вже негідник, все змінюється.

Натаніель Нейт Арчібальд — завжди робив все, як того хотів його батько, але коли батько втратив свій вплив, потрапив до в'язниці, Нейт починає жити власним життям. І виявляється, що Блер не кохання його життя, і гроші не так важливі, аби бути хорошою людиною.

Чарльз Чак Басс — чарівний підкорювач дівочих сердець, котрого ненавидять майже всі з ким він знайомий. Він живе з батьком, якого майже ніколи не має вдома, тому Чак робить все, що йому заманеться. Здається у Чака не має ані серця, ані душі. Чи так це?

Сирена ван дер Вудсен — втікла з міста в школу інтернат, але здивувала всіх своїм раптовим поверненням, після року свого зникнення. Це вже не та Сирена, яка напивалася в барах з малознайомими чоловіками, здається це літо змінило Сирену, та й новий хлопець Ден Хамфрі позитивно на неї впливає. Але чи зможе вона забути минуле?

Прикріплення: 8047637.jpg (2.0 Kb) · 2991765.jpg (108.1 Kb) · 4495053.jpg (39.7 Kb)
 
BriДата: Неділя, 13.03.2011, 14:27 | Повідомлення # 2
Новенький
Група: Модератори
Повідомлень: 23
Нагороди: 6
Репутація: 28
Статус: Offline
мій улюблений серіал,він просто шикарний!
Заставляє задуматися про справжню дружбу,вчить не здаватися і правильно виходити з деяких складних життєвих ситуацій.Я дуже вдячна Пліткарці!!!
wine


 
AliceДата: Неділя, 13.03.2011, 20:48 | Повідомлення # 3
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
Я також обожнюю цей серіал. Він дійсно шикарний))) Bri, повністю з тобою погоджуюсь)) love

When you can live forever, what do you live for?
 
BiteMeДата: Понеділок, 14.03.2011, 21:38 | Повідомлення # 4
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
ого..а я навіть його не бачила..то кажете, він такий шикарний??)

Love does not always come in convenient packaging ...

 
AliceДата: Субота, 19.03.2011, 22:05 | Повідомлення # 5
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
BiteMe, дуже! в мене просто немає слів, щоб описати враження)) мені дуже подобається)

When you can live forever, what do you live for?
 
BiteMeДата: Субота, 19.03.2011, 23:29 | Повідомлення # 6
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
Alice, хм...думаю може і мені його подивитись) хоча я певно вже багато чого пропустила...

Love does not always come in convenient packaging ...

 
AliceДата: Неділя, 20.03.2011, 00:05 | Повідомлення # 7
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
BiteMe, а він вже навіть не йде. ти можеш хіба шо скачати його або чекати поки його знову почнуть показувати...

When you can live forever, what do you live for?
 
BiteMeДата: Четвер, 24.03.2011, 21:49 | Повідомлення # 8
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
Alice, а жаль.. я б подивилась

Love does not always come in convenient packaging ...

 
Форум » Різне » Серіали » "Пліткарка" (Gossip girl)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Підтримай сайт
натисни наПОСИЛАННЯ.
Нове на форумі:
  • Смішна тема ))) Ділимось гумором ))) (0)
  • Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти! (0)
  • Конкурс! Ваша УЯВА Й почуття гумору (0)
  • Цікаві факти (2)
  • Господиня - ще одна книга Стефані (8)
  • Секретне число (103)
  • Only Edward (9)
  • Трохи музики...:)
    Наш баннер
    Міні-чат
    300
    Наше опитування
    Ваша улюблена книга Сутінкової Саги.
    Всього відповідей: 14
    Прем'єра в Україні
    Боротьба
    Хмарка тегів
    Ми в рейтингах
    ТОП -
    Пошук
    Мова сайту
    Статистика