Четвер, 18.04.2024, 08:48
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"








[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Актори » Актори "Сутінкової саги" » Ешлі Грін
Ешлі Грін
BiteMeДата: Субота, 19.02.2011, 13:22 | Повідомлення # 1
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline

Ешлі Грін (Ashley Michele Greene)

Персонаж: Еліс Каллен ( Alice Cullen )
Дата народження: 21 лютого 1987
Знак зодіаку: Риби
Ріст: 1,65 м
Місце народження: Джексонвілль, Флорида, США
Кар'єра: Актриса, Модель
Twitter: Ashley Greene
Прикріплення: 8988505.jpg (29.6 Kb)


Love does not always come in convenient packaging ...

 
BiteMeДата: Субота, 19.02.2011, 13:51 | Повідомлення # 2
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
Біографія

Американська актриса і модель Ешлі Грін народилася в містечку Джексонвіль (штат Флорида, США) 21 лютого 1987. У Голлівуд перебралася у сімнадцятирічному віці відразу ж після закінчення школи.

Грін навчалася акторської майстерності на курсах Лі Страсберга. Спочатку розраховувала зробити кар'єру в модельному бізнесі, проте її ріст виявився недостатнім. За порадою знайомих зосередилася на вивченні акторської майстерності та рекламної справи, з часом з'ясувавши для себе, що це заняття їй подобається набагато більше, ніж модельний бізнес, тому повторних спроб повернутися на подіум не робила.

В очікуванні перших ролей знімалася в музичних кліпах, періодично з'являючись у різних телепередачах.

Перші ролі виконала в телевізійних серіалах «Розслідування Джордан» (2001-2007), «Підстава» (2003-2007) і «Акула» (2006-2008). Кінематографічний дебют Ешлі відбувся з другорядною роллю в комедії Майкла Кахілла «Мій тато псих» (2007), головну роль в якій виконав Майкл Дуглас.

Справжнім успіхом стала друга робота Ешлі Грін у великому кіно. Містична мелодрама «Сутінки» (2008), що зібрала в кінопрокаті по всьому світу трохи менш ніж 400 мільйонів доларів, принесла світову популярність всім основним учасникам, у тому числі і Ешлі, яка виконала в картині одну з ключових ролей (вампір Еліс Каллен).

У 2009 році на екрани вийшла друга частина «Сутінкової саги». У листопаді 2009 року стало відомо, що Ешлі надійшла пропозиція знятися в новому містичному фільмі під назвою «Привид» (англ. «The Apparition»), спільно з актором

з «Поттеріани» Томом Фелтоном, зйомки якого почалися 1 лютого 2010 року. Наприкінці січня 2010 року в США на кінофестивалі «Санденс» проходить прем'єра фільму «Skateland» з Ешлі Грін у головній ролі, але через зйомки у фільмі «Привид» Грін не відвідала прем'єру!

У травні 2010 року, коли прийшов час підписувати новий контракт Ешлі Грін на участь у фільмі "Сутінки. Сага. Світанок" Ешлі і її менеджери відмовляються зніматися у фільмі через малий гонорар. У результаті "Самміт Інтертеймент" заявляє що якщо Ешлі Грін не підпише контракт, то її легко зможуть замінити у фільмі. Сама ж Ешлі зажадала 4.000.000 млн $ (не підтверджено) за зйомки. Через тиждень після конфлікту, 17 травня 2010 Ешлі Грін підписує контракт на зйомки фільму за який отримає 2.000.000 $

Прикріплення: 8087957.jpg (28.7 Kb) · 9771663.jpg (22.0 Kb) · 5107898.jpg (25.1 Kb)


Love does not always come in convenient packaging ...

 
BiteMeДата: Субота, 19.02.2011, 13:58 | Повідомлення # 3
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
Фільмографія

2005 Мій тато псих (King of California) працівник Макдональдсу

2008 Отіс (Otis) Кім
Сутінки (Twilight) Еліс Каллен
Вільне радіо Альбемута (Radio Free Albemuth) Хонда

2009 Сутінки.Сага.Новий місяць (The Twilight Saga: New Moon) Еліс Каллен
Кров Саммер (Summer’s Blood) Саммер

2010 Воїн (Warrior) Бруклін
Привид (The Apparition) Келлі
Скейтленд (Skateland) Мішель Баркхам
Сутінки.Сага.Затемнення (The Twilight Saga: Eclipse) Еліс Каллен

2011 Сутінки.Сага.Світанок (The Twilight Saga: Breaking Dawn) Еліс Каллен

Телебачення

2001-2007 Розслідування Джордан (Crossing Jordan) Ен Раппопорт

2003-2008 Підстава (Punk’d) подруга

2006-2008 Акула (Shark) Наталі Фебер


Love does not always come in convenient packaging ...

 
BiteMeДата: Субота, 19.02.2011, 14:00 | Повідомлення # 4
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
___________________ЦІКАВІ ФАКТИ_____________________

Ешлі Грін стала нам усім відома тільки останні 2 роки, після того як вона підписала контракт на зйомки у фільмі "Сутінки". За весь цей час Ешлі Грін ні з ким не зустрічалася. В одному інтерв'ю вона сказала: "Моя мама хоче, щоб у мене був бойфренд, але я і мої менеджери проти цього. (Сміється)"

11 серпня після премії "Teen Choice Awards" Ешлі була помічена папарацці з молодим актором Чейсом Кроуфордом, коли вони цілувалися в машині. Сама Ешлі та Чейс це ніяк не прокоментували, і після цього жодного разу не були ніде помічені разом.

У вересні 2009 року в інтернеті з'явилися 3 фотографії на яких Ешлі в голому вигляді. Грін повідомила, що збирається подавати до суду на всі сайти які будуть опубліковувати ці фотографії!

В кінці 2009 року Ешлі приписували романи з такими особами як Джексон Ретбоун, Келлан Латс і Джаред Фоллоуілл (учасник групи Kings of Leon), але як і Ешлі, так і хлопці в один голос заявляли, що вони просто друзі!


Love does not always come in convenient packaging ...

 
AliceДата: Субота, 12.03.2011, 22:06 | Повідомлення # 5
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 393
Нагороди: 7
Репутація: 517
Статус: Offline
ОБОЖНЮЮ!!!)) шикарна актриса) моя улюблена!)))

When you can live forever, what do you live for?
 
BiteMeДата: Понеділок, 14.03.2011, 21:23 | Повідомлення # 6
Вампір
Група: Адміністратор
Повідомлень: 398
Нагороди: 6
Репутація: 248
Статус: Offline
Alice, і моя улюблена!!!))я також в захваті від Ешлі!)

Love does not always come in convenient packaging ...

 
Форум » Актори » Актори "Сутінкової саги" » Ешлі Грін
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Підтримай сайт
натисни наПОСИЛАННЯ.
Нове на форумі:
  • Смішна тема ))) Ділимось гумором ))) (0)
  • Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти! (0)
  • Конкурс! Ваша УЯВА Й почуття гумору (0)
  • Цікаві факти (2)
  • Господиня - ще одна книга Стефані (8)
  • Секретне число (103)
  • Only Edward (9)
  • Трохи музики...:)
    Наш баннер
    Міні-чат
    300
    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 13
    Прем'єра в Україні
    Боротьба
    Хмарка тегів
    Ми в рейтингах
    ТОП -
    Пошук
    Мова сайту
    Статистика